0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Клајн алатки J203-6 игла нос клешти, долги странични секачи на носот, парчиња со тешки патници Алигатор со заоблени рачки, 6-3/4-инчи

Клајн алатки J203-6 игла нос клешти, долги странични секачи на носот, парчиња со тешки патници Алигатор со заоблени рачки, 6-3/4-инчи

DEN 531.84
Достапно за нарачка

Залиха

Клешти со индуктивно зацврстување на ножеви за долг живот. Запали вилици со сигурност завиткување и јамка. Тенок дизајн на главата за работа во ограничени области. Зглобот со топла ритам обезбедува непречено дејство и нема рачки на рачки и заоблени рачки обезбедуваат поголема контрола на алатката. Фалсификувани во САД со обичај, челик изработен во САД. Најсовремените, двојни материјални рачки за патници обезбедуваат подобар зафат без да жртвуваат јачина или издржливост на алатката. Тврд, црн материјал за цврстина и издржливост. Клешти со индуктивно зацврстување на ножеви за долг живот. Запали вилици со сигурност завиткување и јамка. Тенок дизајн на главата за работа во ограничени области. Зглобот со топла ритам обезбедува непречено дејство и нема рачки на рачки и заоблени рачки обезбедуваат поголема контрола на алатката. Фалсификувани во САД со обичај, челик изработен во САД. Најсовремените, двојни материјални рачки за патници обезбедуваат подобар зафат без да жртвуваат јачина или издржливост на алатката. Тврд, црн материјал за цврстина и издржливост. Опис на производот Клајн алатки клешти, долги странични странични нос, 6-3/4-инчи од производителот Klein J203-6 6-инчен патнички стандардни клешти со долги нос. Klein J203-6 6-инчен Partyman Standard Standard Long-Nose Pliers има индуктивно зацврстени, долготрајни ножеви за сечење, потежок дизајн за поголема моќност на сечење, продолжените рачки обезбедуваат дополнителен дострел и потпора, тенок дизајн на главата за работа во ограничени области , и зглоб со топла ритам што обезбедува непречено дејство и нема рачка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат