0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нафрли Игла Валчести Лежишта 25х42х4 Потисни Лежишта

Нафрли Игла Валчести Лежишта 25х42х4 Потисни Лежишта

DEN 265.60
Достапно за нарачка

Залиха

Точка : Потисок Игла Ролери Лого. Големина : 25мм х 42мм х 4мм. Количина : Едно Лежиште. Динамичен рејтинг на оптоварување : 1.470 КГФ. Рејтинг на статичко оптоварување : 6.600 КГФ. Потисок Игла Валчест Лежиште 25мм х 42мм х 4мм Еден Лежиште Игла Валчест Лежиште * Ставка : Потисок Игла Валчест Лежиште * Големина : 25мм х 42мм х 4мм * Количина : Едно Лежиште * динамичен рејтинг на оптоварување : 1.470 КГФ * статички рејтинг на оптоварување : 6.600 КГФ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат