0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шарена искачување скала за птици играчки за папагал кокату macaw африкански сиви кокатиел loveидари за ловџии конури, фининг кафез, играчка шепа за мелење скала

Шарена искачување скала за птици играчки за папагал кокату macaw африкански сиви кокатиел loveидари за ловџии конури, фининг

DEN 393.60
Достапно за нарачка

Залиха

Перч за замав и обезбедува на вашата птица смешно и пријатно место за мелење на штанд. Направено од природно дрво, нетоксични материјали. Шарена, убава, вашата птица сигурно ќе ужива во тоа. Може да помогне да се ослободи стресот и досадата на папагалот, да се задоволат навиките на птиците за искачување, гризење и џвакање. Идеална играчка дизајнирана за вашиот папагал да застане, лесно инсталирајте во кафезот. Дајте му на вашето домашно милениче третман и забавувајте се со часови гледајќи ги како играат. Одлична играчка играчка за Птица, во текот на играњето, не само што може да ги носи устата и канџите на птицата, туку и да помогне да се развие својата интелигенција. Перч за замав и обезбедува на вашата птица смешно и пријатно место за мелење на штанд. Направено од природно дрво, нетоксични материјали. Шарена, убава, вашата птица сигурно ќе ужива во тоа. Може да помогне да се ослободи стресот и досадата на папагалот, да се задоволат навиките на птиците за искачување, гризење и џвакање. Идеална играчка дизајнирана за вашиот папагал да застане, лесно инсталирајте во кафезот. Дајте му на вашето домашно милениче третман и забавувајте се со часови гледајќи ги како играат. Одлична играчка играчка за Птица, во текот на играњето, не само што може да ги носи устата и канџите на птицата, туку и да помогне да се развие својата интелигенција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат