0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Затегнати прилагодливи најлонски крстовички врски (2 пакет) -Кок -врзана вратоврска со паника и предвремена бик - се прилагодува од 44,5 до 78,3

Затегнати прилагодливи најлонски крстовички врски (2 пакет) -Кок -врзана вратоврска со паника и предвремена бик - се прилагодува

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Залиха

Продадени во парови. Прилагодување на должината од 44,5 "до 78.3". Бул се прилепува на едниот крај и паника од друга страна. Силна 1 "најлонска лента. Лесно е да се преселиме на различни локации. Се продаде на парови. Прилагодување на должината од 44,5" до 78,3 ". Бул предвремено на едниот крај и паника од друга страна. Силен 1" најлон лента. Лесно е да се преместите на различни локации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат