0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
McCamstore FGG.00B.305 5PIN Power Cable за Alexa Mini Audio Cable Незадоволен кабел 100 см во црна боја

McCamstore FGG.00B.305 5PIN Power Cable за Alexa Mini Audio Cable Незадоволен кабел 100 см во црна боја

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Приклучок A : 00b 5pin машки конектор. Приклучок Б : Недовршен крај. Кабел : 100см (друга должина на кабелот може да се направи обичај). Апликација : Аудио кабел за Alexa Mini. Прифатете ја секоја нарачка направена кабел за напојување за различни фотоапарати/ камери/ аудио рекордери. Приклучок A : 00b 5pin машки конектор. Приклучок Б : Недовршен крај. Кабел : 100см (друга должина на кабелот може да се направи обичај). Апликација : Аудио кабел за Alexa Mini. Прифатете ја секоја нарачка направена кабел за напојување за различни фотоапарати/ камери/ аудио рекордери. Yp Shop Набавете секаков вид на кабел за напојување за камери, камкордери, звучен уред, LED систем за осветлување и многу други уред за снимање. Ги наведовме каблите на кои ги испорачавме, кои сите се тестирани и широко користени. Ако имате специјално барање за кој било кабел, можете да ни испратите масажа, ќе стапиме во контакт со вас во 12 часа. Ви благодарам.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат