0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Dovewill 4.9 ft DC 5V БРЗ USB Полнач Кабел ЗА Microsoft Xbox 360 Контролер

Dovewill 4.9 ft DC 5V БРЗ USB Полнач Кабел ЗА Microsoft Xbox 360 Контролер

DEN 403.20
Достапно за нарачка

Залиха

USB Кабел За Полнење За Xbox 360 Безжичен Контролер. USB кабелот ви овозможува да го полните Вашиот microsoft x Box 360 Безжичен Контролер додека играте игри. Ги наплаќа ВАШИТЕ XBOX 360 безжични контролери преку КОЈА било USB порта. Никогаш повеќе не ја трошите батеријата додека ќе го постигнете конечниот резултат. Индикатор со двојна боја за прикажување на состојбата на полнење : светла црвено-Полнење; светла зелено-целосно наполнето. Опис : - USB Кабел За Полнење За Xbox 360 Безжичен Контролер-USB кабел ви овозможува да го полните Вашиот microsoft x Box 360 Безжичен Контролер додека играте игри. - Ги полни ВАШИТЕ XBOX 360 безжични контролери преку КОЈА било USB порта. - Никогаш повеќе не ја трошите батеријата додека ќе го постигнете конечниот резултат. - Индикатор со двојна боја за прикажување на состојбата на полнење : светла црвено-Полнење; светла зелено-Целосна Наполнета Спецификација : - Работен напон : DC 5 V-Боја : должина на кабел Со Црно Полнење : 1,5 метар/4,9 стапки-Дизајн За : Xbox 360 Пакетот За Безжичен Контролер Вклучува : 1 парче Кабел за полнење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат