0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Камба со калта Девојка, искривена пина, жена, телесна телесна камиони, машко стриптизета автомобил свежиот силиконски мувла 2,5х3,5х1 ”човек за миризливи арома монис?

Камба со калта Девојка, искривена пина, жена, телесна телесна камиони, машко стриптизета автомобил свежиот силиконски мувла

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Залиха

Кал -размавта девојка свежи силиконски мувла. 2,5 ”висока x 3,5” ширина x 1 ”длабока. За употреба со миризливи монистра на арома. Безбедна и отпорна на топлина на рерна на 400 F. калапот е совршен за леење на смола, свежи автомобили, сапуни, чоколади и бонбони и многу повеќе!. Ние сакаме да видиме како го користите вашиот силиконски калап! Ве молиме оставете слики со вашите прегледи!. Она што го купувате : Оваа листа вклучува 1 силиконски калап во форма на кал со размавта девојка свежиот силиконски калап! Овој калап мери 2,5 ”висока ширина x 3,5” ширина x 1 ”длабока, дебела издржлив квалитетен силиконски калап. Печете се отпорна на топлина до 400 ° F За кого е ова? Овие силиконски калапи се идеални за креаторите кои ракуваат занаетчиски предмети како што се автомобили свежи, ланци со епоксидни клучеви, чоколадни калапи или рачно изработени сапуни! Услови на употреба : Имиња на брендови, логоа и трговски марки што се користат овде остануваат сопственост на нивните соодветни сопственици. Списокот на која било компанија или нивните логоа не е наменета да подразбира никакво одобрување или директна припадност со споменатата компанија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат