0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Метален Пиштол Метал ЕВА Издржлив Тенок Капак Коцка Носење Случај Со Мрежен Џеб За Канон Моќ Снимен Дигитален Фотоапарат

Метален Пиштол Метал ЕВА Издржлив Тенок Капак Коцка Носење Случај Со Мрежен Џеб За Канон Моќ Снимен Дигитален Фотоапарат

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Залиха

Овој лесен капак е контуриран за да одговара на вашиот Уред мазни заоблени рабови. Функција со дополнителен внатрешен мрежен џеб за држење додатоци. Заштитете го Вашиот Уред Од Испакнатини Вдлабнатини И Гребнатини // Тенок Дизајн Се Вклопува Насекаде. Отстранлив Карабинер ви овозможува да го прицврстите овој случај на вашиот појас-јамка или ранец. Еластичниот ремен за кука и јамка го држи уредот на место. Дајте му на вашиот врв на линијата заштита на уредот што доаѓа со дополнителна Виткост! Чувајте го и заштитете го Вашиот Уред со ТВРДОТО Куќиште ЕВА. Внатрешноста е обложена со подлога што не се гребе, апсорбира удари. Користете ремени за внатрешни куки и јамки за да го прицврстите вашиот уред на место. Со дополнителен внатрешен мрежен џеб, чувајте ги сите ваши додатоци за да бидете сигурни дека сте подготвени да одите насекаде. Засиленото куќиште за патент осигурува дека вашите предмети се безбедни и безбедни. Овој случај е најдобриот начин за заштита на Вашиот Омилен Уред! + Вклучува 6 Инчен мини Стативкомпатибилен со следниве Камери : Дигитална Камера Со Моќност На Канон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат