0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хијкин Инстант Камера Случај Компатибилен Со Instax Mini 11/9/8/8+, Стп Кожна Торба Со Џеб и Прилагодлив Ремен За Рамо

Хијкин Инстант Камера Случај Компатибилен Со Instax Mini 11/9/8/8+, Стп Кожна Торба Со Џеб и Прилагодлив Ремен За Рамо

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Компатибилност-Погоден За Instax Mini 11 / Instax Mini 9/ Instax Mini 8/ Instax Mini 8+ +. Целосно Заштитете И Издржлив-куќиштето На Инстант Камерата е изработено од врвна површина од синтетичка кожа и има мека внатрешност од микрофибер што целосно ја штити безбедноста на инстант камерата од гребнатини, прашина и општо абење. Леснотија на користење-Нема потреба да ја вадите камерата од куќиштето кога фотографирате, можете да го отстраните горниот капак со две прицврстувања на копчињата.Џеб на задниот дел од куќиштето може да се користи за привремено чување фотографии. Практично за носење-Доаѓа со отстранлив и прилагодлив ремен за лесно носење. Подарок-Достапни Се Разни бои и стилови, совршени роденденски подароци или Божиќни подароци за кои им е Потребен Инстакс Мини 11 /9/8/8+ случај инстант камера. Нашата компанија е специјализирана за додатоци за камери, Верувајте ни За Професионалец. КАРАКТЕРИСТИКИ : ① КОМПАТИБИЛНОСТ-Погоден За Instax Mini 11 /9/8/8+ . ② МАТЕРИЈАЛИ-Премиум стп кожа површина и мека микрофибер внатрешни работи. ① КОНСТРУКЦИЈА - можете да го отстраните горниот капак во секое време,ако ви треба., бидејќи горниот капак е отстранлив со поврзување со две копчиња. ● ПРЕНОСЛИВ-Дојдете со прилагодлив и отстранлив ремен за рамо на камерата, можете да го прилагодите ременот или да го отстраните во согласност со вашите потреби. ПАКЕТ : 1 Х Случај За Инстакс Мини 11 /9/8/8+ 1 Х отстранлив и прилагодлив ремен (не вклучувајте ја камерата!) ЗАБЕЛЕШКИ : ① може да има мала разлика во бојата поради различните екрани на екранот. ② Камерите не се вклучени во оваа продажба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат