0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YYZZH Шарени Насликани Ананас Печати 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптекар Тегла Во Собата За Бања Канистер Чување Шминка ?

YYZZH Шарени Насликани Ананас Печати 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптекар Тегла

DEN 633.60
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ;. Материјал : пластика ; Печатење : еднострано печатење на страната на телото на конзервата, без печатење на капакот и дното ;. Карактеристика : транспарентен пластичен материјал со директна шема на прскање, горниот капак е опремен со телото на резервоарот, отпорен на прашина и водоотпорен и го штити складирањето; лесна пластика, не е лесна за кршење, потрајна ;. Функција : може да складира забен конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, монистра за перење, вратоврски за коса, овошна вилушка, копчиња и други работи, и лесно се зема и чува, додека бањата и масата за облекување се чисти и уредни ;. Применлива сцена : добри декор елементи, додатоци поставени за повеќето дозвола за домашен декор, како што се материјали за тоалет, додатоци за бања, организирање суета, полица, спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата. YYZZH Шарени Насликани Ананас Печати 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката Тркалезна Влошки Конец-10 Мл Аптекарска Тегла Во Собата За Бања Канистер За Складирање Шминка Организатор Големина : 10,5(H) x 7(D) cm / 4,13(H) x 2,75(D) инчи ; Вклучуваат 4 предмети ;Материјал : пластика ; Печатење : еднострано печатење на страната на телото на конзервата, НЕМА ПЕЧАТЕЊЕ НА Капакот И Дното ;Карактеристика : Проѕирен Пластичен Материјал Со Директна Шема На Прскање, Горниот Капак Е Опремен Со Телото На Резервоарот, Отпорен На Прашина И Водоотпорен И Го Штити Складирањето; Лесна Пластика, Не Е Лесна За Кршење, Потрајна ;Функција : може да складира Забен Конец, памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за Капење, Мониста за перење, вратоврски за коса, овошна вилушка, копчиња и други САРАФАНИ, И Лесно Се Зема И Чува, Додека Бањата И Масата За Облекување Се Чисти И уредни ;Применлива Сцена : Добри Елементи За Декор, Додатоци Поставени За Повеќето Дозволи За Декор На Домот, како Што Се Материјали За Тоалет, Додатоци За Бања, Организирање Суета, Полица, Спална соба и други места за складирање, исто така совршени во кујната или канцеларијата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат