0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Цртани филмови за слатко мачко животно бебешки седишта за автомобили - капаче за капаци на количка, мулти -употреба на крошна на автомобили, за момче и девојче

Цртани филмови за слатко мачко животно бебешки седишта за автомобили - капаче за капаци на количка, мулти -употреба на крошна

DEN 287.84
Достапно за нарачка

Залиха

❤ Мулти-употреба на медицински сестри за нови мајки-капаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка за доење, крошна на автомобили, покривка на автомобили, покривка на седиштето за бебиња, покритие за количка, покритие за столче за хранење, дури и марама за медицинска сестра. ❤ Мека и дише - капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди утеха и за мајка и за бебе. ❤ Истегнување и добро блокирање - ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од другите ткаенини што не е лесна за деформирана и брчка по измиена. Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната. ❤ Лесен за употреба - Нашиот дом за медицинска сестра обезбедува целосна покриеност додека медицинска сестра. Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили. Затегнување на отворот на врвот остава повеќе воздух и ви овозможува лесно да ekиркате на вашето бебе. ❤ Совршен подарок - симпатичен дизајн, квалитетна ткаенина, дефинитивно ценета од нови мајки и бебиња. Ова беше хит подарок на забавата за туширање за бебиња и ќе расте заедно со бебето. ❤ Мулти-употреба на медицински сестри за нови мајки-капаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка за доење, крошна на автомобили, покривка на автомобили, покривка на седиштето за бебиња, покритие за количка, покритие за столче за хранење, дури и марама за медицинска сестра. ❤ Мека и дише - капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди утеха и за мајка и за бебе. ❤ Истегнување и добро блокирање - ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од другите ткаенини што не е лесна за деформирана и брчка по измиена. Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната. ❤ Лесен за употреба - Нашиот дом за медицинска сестра обезбедува целосна покриеност додека медицинска сестра. Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили. Затегнување на отворот на врвот остава повеќе воздух и ви овозможува лесно да ekиркате на вашето бебе. ❤ Совршен подарок - симпатичен дизајн, квалитетна ткаенина, дефинитивно ценета од нови мајки и бебиња. Ова беше хит подарок на забавата за туширање за бебиња и ќе расте заедно со бебето. Карактеристики -Нашиот цртан филм Симпатична мачка за животни за бебиња за бебиња за бебиња е дишено и доволно светло што не го размачкува вашето бебе кога тој/таа негува, обезбедува целосна покриеност на приватноста и доволно простор, но исто така го одржува сонцето од таа чувствителна кожа додека држи во неговата/нејзината топлина на телото. Исто така, му помага на вашето бебе да има сладок сон додека ги штити од ветер. -Покорно функционално и воопшто не е незгодно, ова покритие е лесно да се извади во секое време како капакот на количката, капакот на медицинска сестра и така натаму. -Тајната е навистина мека, може многу да се протега без да се изгуби еластичноста. И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење. Некои користат медицински поклопец, покритие со седиште за автомобили, крошна за количка за бебе, бебе ќебе, менување на шал за бесконечност и многу други! Упатство за перење *Едноставно ја фрлате низ машината за перење и фен. Willе се одржи добро по повеќекратни миења. Заштедете време и хигиенски. *Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив. Пакетот вклучуваше 1* капаче за седишта за бебиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат