0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Fqzwong грда Божиќ долг кардиган за жени отворен предниот дел симпатична печата смешна весела долга ракав плус големина лесна преголема тенок палто џемпер џемпер пул?

Fqzwong грда Божиќ долг кардиган за жени отворен предниот дел симпатична печата смешна весела долга ракав плус големина лесна

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Method Метод на миење : Машинско миење во ладна вода или миење на рацете, не бели. ❤occasions : Совршена цела сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искуство со абење. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. ❤ Feature : Сосема нов, висок квалитет! Обичен стилски и моден специјален дизајн, тој е погоден за какви било луѓе во форма на тело, уникатен стил, ве натера да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. Подгответе ја топлината и удобноста за есенско и зимско носење. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. Подгответе ја топлината и удобноста за есен и зимско носење. Долгите ракави ветуваат многу удобност и супер обичен стил. Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. Добредојдовте да пребарувате за „FQZWONG“. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Долгите ракави ветуваат многу удобност и супер обичен стил. Можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. ❤ Feature : Сосема нов, висок квалитет! Обичен стилски и моден специјален дизајн, тој е погоден за какви било луѓе во форма на тело, уникатен стил, ве натера да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Погодно е за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн. ❤occasions : Совршена цела сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искуство со абење. Добредојдовте да пребарувате за „FQZWONG“. Имаме голем број на модерна облека за дами.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат