0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џемпери за Денот на вineубените жени кои излегуваат класичен кардиган долг ракав отворено копче надолу по обичен безболен

Џемпери за Денот на вineубените жени кои излегуваат класичен кардиган долг ракав отворено копче надолу по обичен безболен

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Памук и полиестер. Ова е кинеска големина, изберете една големина нагоре!. Направено од мека ткаенина, мазна ткаенина, дише, истегната, издржлива, про-кожа и лесна, го олеснуваат. Повлечете го затворањето. Целосно и многу удобно за носење. Совршено е да се спари со фармерки, обични панталони, шорцеви. Основни маички за жени за секојдневно носење, вежби и сè што е помеѓу. Едноставно, стилски. Класичен главен гардероба. Врво кошули за жени обични маички во боја бели врвови на рамото за жени розови блузи за жени летни врвови жени резервоарот врвот плус големина кошула бела маица кошула кошула слатки врвови за. Бели ребрави резервоари за женски врнежи за жени за жени кошула женски резервоар за вежбање на врвови женски фустани врвови со обични резервоари за жени, врвови на резервоарот за земјоделски култури, црни резервоар, врвни канцелариски блузи за жени за работа, жени, блузи, женски памучни резервоари со сино небо розова маица женски преголеми маички со преголеми маици со маици плус големина маици жени жени бохо врвови слатки летни врвови работни кошули гроздобер кошули лесни памучни маици карирани кошула бели маици за жени жени без ракави врвови женски тренинзи врвови основни врвови. врвови и блузи исечени резервоари на врвовите на рамото на рамото, црни резервоари, розови блузи преголеми маици за жени жени кошули, тренинзи за тренингот, врвови на полиестер, полиестер, медицински сестри, врвни женски чипка на чипка за жени, блузи, блузи, за жени, за женски маички за женски маички V, маички V вратите Womenените сите црни бела блуза за жени бела маичка лабава тренинг врвови за жени со долги ракави блуза симпатични врвови за жени без ракави врвови за жени жени, плус резервоар за големина, врвна црна графика. Добредојдовте во трговскиот центар Уфоко. Ние се фокусираме на продажба на висококвалитетни производи со разумна цена┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Оваа е кинеска големина, изберете една големина нагоре! Направена од мека ткаенина, мазна ткаенина, дише , строги, издржливи, про-кожа и лесна, го олеснуваат. Опис на продуктот : Тип на производ : Тип на задножје : Тип на цврста боја : Стил на долги ракави : Хенли Тип на врата : Име на влечење на стилот : Модерен Стил : Плетиран предниот дел на предниот дел : Опис на опсегот на женски опсег Опис Опис на опсегот на женски. : Вид на возрасни : Slimtheme : празници Боја : 01-биже Големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат