0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кахала Каниала прошетки со шорцеви, памучни обични машки карго џебни дното

Кахала Каниала прошетки со шорцеви, памучни обични машки карго џебни дното

DEN 952.00
Достапно за нарачка

Залиха

Памук, спандекс. Затворање на копчињата. Машинско миење. Совршени шорцеви за грабнување и одење : Конструирани со премиум мешавина од 97% памук и 3% спандекс. Изградена за разноврсност и удобност, овој класичен товар краток ве носи од отворено за да работите или обратно, без проблем! Овие се крајните алатки за спортски шорцеви кои не жртвуваат стил со какви било средства. Мерки за инсем на 9 ". Современата должина се погоди веднаш над коленото, одлично за топло време или тешка вежба! дното седат на природната половината. Шорцевите се прицврстуваат со копче и се стилизирани во редовно опуштено вклопување, направени да изгледаат добро на различни типови на каросерија. За оние кои ја ценат практичноста : скриениот страничен карго џеб е совршена големина за повеќето телефони или кој било од Вашите најпотребни предмети за складирање со брз пристап. Помислете на овие рамни предни шорцеви како ваш долгорочна активност. Само замислете си голф, пешачење, риболов или само водење на работи во овие рамни предни шорцеви, можностите се бесконечни !. Весни денови без грижа! Страста на Кахала кон Хаваи и начинот на живот на Бојкики на плажата, проникнуваат низ нивните негувани дизајни. Памук, спандекс. Затворање на копчињата. Машинско миење. Совршени шорцеви за грабнување и одење : Конструирани со премиум мешавина од 97% памук и 3% спандекс. Изградена за разноврсност и удобност, овој класичен товар краток ве носи од отворено за да работите или обратно, без проблем! Овие се крајните алатки за спортски шорцеви кои не жртвуваат стил со какви било средства. Мерки за инсем на 9 ". Современата должина се погоди веднаш над коленото, одлично за топло време или тешка вежба! дното седат на природната половината. Шорцевите се прицврстуваат со копче и се стилизирани во редовно опуштено вклопување, направени да изгледаат добро на различни типови на каросерија. За оние кои ја ценат практичноста : скриениот страничен карго џеб е совршена големина за повеќето телефони или кој било од Вашите најпотребни предмети за складирање со брз пристап. Помислете на овие рамни предни шорцеви како ваш долгорочна активност. Само замислете си голф, пешачење, риболов или само водење на работи во овие рамни предни шорцеви, можностите се бесконечни !. Весни денови без грижа! Страста на Кахала кон Хаваи и начинот на живот на Бојкики на плажата, проникнуваат низ нивните негувани дизајни. Направено со високо квалитетна мешавина од 92% полиестер и 8% спандекс. Мерки за инсем на 8 ". Современата должина се погоди веднаш над коленото, одлично за топло време или тешка вежба! Четириот пат на шорцевите ги прави трајни, лесни за движење и лесно ја задржуваат својата форма и вклопување. Средниот пораст Вклучување на дното на мажите седат на природниот половината. Шорцевите се прицврстуваат со копче и се стилизирани во редовно опуштено вклопување, направено да изгледа добро на различни типови на тело. Извесните квалитети на овие обични шорцеви вклучуваат брза суво технологија и заштита од сонце. Одлично во губење на пот, и се суши брзо во првобитната состојба. Замислете си голф, пешачење, риболов или само водење на грешки во овие рамни предни шорцеви, можностите се бесконечни! Овие атлетски шорцеви имаат лесен процес на нега со тоа што се машини што се мијат и суво-способно. Фрли го во алиштата без втора мисла! Оригиналната кошула на Алоха од 1936 година. Страста на Кахала кон Хаваи и начинот на живот на момчето Ваикики се пробива низ нивните негувани дизајни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат