0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Xzgden Superior 5 x 50mm хардверски кастри со двојно тркало канцеларија за вртење на вртливите кастри

Xzgden Superior 5 x 50mm хардверски кастри со двојно тркало канцеларија за вртење на вртливите кастри

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Службените, мазно тркалачки тркала се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно поставување на челичните штандови на која било посакувана област и други опасности и нервози. Ротирајте 360? Степени.? Мазни, тивки и стабилни .? лесно се нанесуваат и не прават звуци на крцкање или бучава. Разменете ги и инсталирајте ги вашите нови ролери за неколку минути .? Самоуверете ја шипката во основата и влезете во место.? Не се потребни специјални алатки или хардвер. Идеално за мебел, како што се ТВ -табели, табели во кревет, странични ормани, инструменти за убавина, колички, итн. Идеално за мебел со лесна до средна тежина или за транспорт на стоки. , Транспортот на ритачи за флексибилно движење на парчиња мебел во затворен простор. Службените, мазно тркалачки тркала се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно поставување на челичните штандови на која било посакувана област и други опасности и нервози. Ротирајте 360? Степени.? Мазни, тивки и стабилни .? лесно се нанесуваат и не прават звуци на крцкање или бучава. Разменете ги и инсталирајте ги вашите нови ролери за неколку минути .? Самоуверете ја шипката во основата и влезете во место.? Не се потребни специјални алатки или хардвер. Идеално за мебел, како што се ТВ -табели, табели во кревет, странични ормани, инструменти за убавина, колички, итн. Идеално за мебел со лесна до средна тежина или за транспорт на стоки. , Транспортот на ритачи за флексибилно движење на парчиња мебел во затворен простор. Тип : Капацитет за лекување на мебел : 30 кг/компјутер. ставка на сликата .?a. Малку поразлично од вистинската работа .? Дозволената грешка во мерењето е +/ 13 cm. Едноставно стапете во контакт со нас и ние ќе ве вратиме. Толку е едноставно! И ние би можеле да му обезбедиме на секој скапоцен клиент професионална настава преку Интернет 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат