0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yuzzi двојни редови најлонски тркала, со двојни тркала, индустриски тркала со голем товар, отпорни на абење, 1,5инч 2inch 2 парчиња

Yuzzi двојни редови најлонски тркала, со двојни тркала, индустриски тркала со голем товар, отпорни на абење, 1,5инч 2inch 2

DEN 593.60
Достапно за нарачка

Залиха

Кастри / плочи. Погледнете ја втората слика за детали. Кастри / плочи. Погледнете ја втората слика за детали. Кастри / плочи Casters Double Row Најлон кастри, со двојни тркала, индустриски тркала со голем товар, отпорни на абење, 1.5inch 2inch 2pcsparameters Лого на оптоварување : 1,5 “ : 60kg/парче 2 " : 80kg/piecempa најлонско тркало со високо оптоварување, супер-отпорна на носење количина : 2 парчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат