0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Брод ЕВА Вештачки Тиково Платформа Кат Компатибилен со 1988 Кралскиот Комодор 360 Кат Панели

Брод ЕВА Вештачки Тиково Платформа Кат Компатибилен со 1988 Кралскиот Комодор 360 Кат Панели

DEN 838.40
Достапно за нарачка

Залиха

Брод ЕВА Вештачки Тиково Платформа Кат Компатибилен Со 1988 Кралскиот Комодор 360 Кат Панели ве Молиме имајте предвид дека оваа палуба можеме да ја направиме само со цртежот на списокот. Пред да го нарачате, ве молиме проверете ја листата цртеж преглед форми и мерења со вашиот брод за да бидете сигурни дека тие можат да одговараат на вашиот брод и. Ние нема да бидеме одговорни ако палубите за цртање на огласот не одговараат добро на вашиот брод затоа што не го проверувате двојно нашиот цртеж на списокот. Ние само можеме да се осигураме дека палубите ќе бидат намалени токму со цртежот на листата.Фотографиите на огласот се само за повикување. Подот ЕВА е дебел 6мм или 1/4 инчи, двобојна боја. Подот доаѓа со морски лепило за поддршка, тоа е кора и стап инсталација. Клиентите не треба да подготвуваат или нарачуваат лепак за да го инсталираат. Времето НА изработка НА подот ЕВА е околу 4-5 дена, тогаш ќе бидат потребни околу 7-10 дена време за испорака и доставување до вашата адреса за испорака на нарачки. Откако ќе го нарачате, ве молиме проверете ја вашата нарачка адреса за испорака за да бидете сигурни дека целата адреса за испорака, поштенски код, име на град и телефонски број за контакт се точни. Избор на боја : #1 Кафеава+Црна #2 Темно Кафеава+Црна #3 Кафеава+Бела #4 Сива+Црна #5 Темно Сива+Црна #6 Сива+Бела #7 Сива+Сина #8 Сива + Темно Сина #9 Сива+Црвена #10 Црна+Бела #11 Црна+Црвена #12 Црвена+Жолта Кога ќе го нарачате, ве молиме кажете ни ја бојата што ја сакате за горниот слој и долниот слој. Дополнителни сопствени текст логото надомест : 30 ДОЛАРИ/. Пред да го нарачате, ве молиме проверете ги димензиите на цртежот на производот и потврдете дека одговара на вашиот брод и разберете дека тоа не може да се врати без надомест за полнење од 30%.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат