0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кеси На Кеси За Измет За Кучиња Диспензерот со 14 Вреќи За Полнење | Се Прикачува На Повеќето Каишки, Синиот Дијамант

Кеси На Кеси За Измет За Кучиња Диспензерот со 14 Вреќи За Полнење | Се Прикачува На Повеќето Каишки, Синиот Дијамант

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Кеси На Одборот Дијамант Куче Отпад Торба Диспензерот го прави подигање по вашето куче лесно и удобно, додека модерен дизајн ви држи во стил. Лесниот и мек диспензер за кеси за измет на кучиња држи 14 големи вреќи за измет на кучиња, и кога е време да се наполни, едноставно отворете го размавта за прицврстување и повторно вчитајте. Функционалниот Дијамантски Моден Диспензер лесно се прицврстува на каишки и ремени на три начини, така што секогаш ќе имате вреќа за измет кога ви треба. Направено со мека, издржлива ткаенина која лесно се чисти и одржува - машинско перење (машинско перење тестирано 25 пати). Вклучува 1 ролна од 14 кеси за отпадоци од домашни миленици(9 во х 14 инчи). Кеси На Одборот Мода Куче Отпад Торба Диспензерот со 14 куче отпад кеси (1 ролна) го прави подигање по вашето куче едноставно, брзо и лесно, додека забавниот и модерен дизајн на дијаманти гарантира дека сте секогаш во стил. Кесите На диспензерот За Модни кеси за измет нудат разноврсни опции за прицврстување за каишки и ремени, така што секогаш ќе имате торба за измет кога ви е потребна и има мека, издржлива ткаенина што ја прави лесна и функционална. Модниот диспензер држи 14 големи кеси за измет од кучиња и, кога ќе дојде време за полнење, едноставно отворете го размавта за прицврстување и повторно наполнете со свежа ролна вреќи. И, Чантите На Дијамантскиот Моден Диспензер лесно се чистат и се перат во машина (машинско перење тестирано 25 пати). Кеси На Кеси За Отпад од Кучиња се поголеми од стандардните кеси, со 9 х 14 инчи, така што можете лесно да ги врзете, со што ќе го задржите смрдливиот хаос на вашето домашно милениче внатре. Доволно густа за да го задржи секој хаос, заробувајќи го мирисот во торбата, нема да мора да се грижите за ништо фанки што ќе избега од безбедните шевови на овие силни, издржливи кеси. Нашите кеси за измет се многу помалку груби отколку да ги користите голите раце и се толку едноставни за употреба, можеби дури и ќе почнете да се радувате на чистење по вашето домашно милениче. Овие кеси не се добри само за кучињата, туку одлично функционираат како начин да се ослободите од нередот на мачиња во кутиите за отпадоци. Овие кеси се начин на шепа за чување мириси во торбата. Направете го вашиот дел за да го одржите вашето домашно милениче и семејството здрави со постојано снабдување Со Вреќи на Бродот. Отпадот од домашни миленици не е ѓубриво. Ако не се фрлат правилно во корпа за отпадоци, бактериите во отпадот од домашни миленици можат да претставуваат здравствени ризици за вашето семејство и домашни миленици. Плус, може да добиете голема парична казна. Ние создадовме Кеси на Одборот за да можете да бидете одговорен и модерен сопственик на миленичиња. Пробајте ги нашите слатки диспензери што може да се полнат, кои безбедно се прицврстуваат на секој поводник и одговараат на вреќи отпорни на истекување специјално дизајнирани за безбедно отстранување на не толку симпатичниот измет на вашето преслатко милениче. Со нашиот Пакет За Оставата, чајната Кујна, секогаш ќе имате при рака снабдување со удобни и лесни за употреба кеси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат