0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ТОЧНО ОДГОВАРА За Ланг 2Н-11010-23 Опсег Елемент 480В 2000В - Замена Дел ОД МАВРИК

ТОЧНО ОДГОВАРА За Ланг 2Н-11010-23 Опсег Елемент 480В 2000В - Замена Дел ОД МАВРИК

DEN 1646.88
Достапно за нарачка

Залиха

ЕКВИВАЛЕНТНО НА ЛАНГ ДЕЛ# 2Н-11010-23. ОВА Е ТОЧНО ПОГОДНО ЗА ЛАНГ 2Н-11010-23. МАВРИК ОЕМ-еквиваленти вашиот најдобар избор за безбедност и сигурност. Зошто да плаќаат повеќе ЗА ОЕМ? Заштедете време и пари Со МАВРИК ОЕМ-еквиваленти. Овој дел е покриен со гаранција на производителот. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ЕЛЕМЕНТ, [ 480 V 2000 W 3 PH ] [ 21-1/4 "X 7-1/2"] [ТЕРМИНАЛИ {ЗАВРТКА 10-32 }LANG ОПСЕГ ВРВОТ 12" X 24" "Зошто да плаќаат повеќе ЗА ОЕМ? Деловите од Safety OEM и ЕКВИВАЛЕНТИТЕ НА MAVRIK OEM често се прават во истата фабрика. Тоа значи дека деловите На маврик ги исполнуваат истите барања како и брендовите за имиња. Можеби мислите дека плаќањето премиум цени значи дека добивате побезбедни делови, но навистина плаќате повеќе за името на етикетата. Сигурностмаврик оем-еквивалентни делови поминуваат низ ригорозно тестирање и мора да ги исполнуваат строгите стандарди за квалитет, многу од нив доаѓаат кај нас со сертификати признати од индустријата. Сите наши оем-еквивалентни делови се поддржани со 90-дневна политика за враќање и непобедлива 180-дневна гаранција, така што можете да го видите квалитетот на маврик за себе, без ризик. Гаранција заштита можеби сте слушнале дека користењето на оем еквивалентни делови ја поништува гаранцијата на производителот, но брзото пребарување На Google ќе ви покаже дека тоа не е вистина. Правната заштита, Како Што Е Законот За Гаранција Магнусон-Мов, ја осигурува вашата слобода да ги изберете вашите делови за замена. Се додека ниту еден од деловите на маврик не беше директна причина за дефект на опремата, сепак сте покриени.".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат