0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Еднорог Виножито Печатење Кожен Држач За Клучеви Организатор На Пошта Ѕид Монтиран со 5 Куки за Декор На Влезот Во Домот

Еднорог Виножито Печатење Кожен Држач За Клучеви Организатор На Пошта Ѕид Монтиран со 5 Куки за Декор На Влезот Во Домот

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Држачот за клучеви за ѕид, кожа ја покрива површината на клипот за пошта, а куката е изработена од пластика. Држачот за клучеви, лесен за инсталирање, имаме самолепливи налепници, кои можат да се залепат или инсталираат. Држачот за ѕидни клучеви, целосно искористете го вашиот ѕиден простор, кој може да складира пошта, писма, списанија, маски итн. Држачот за клучеви на ѕид, Прекрасниот дизајн на моделот е многу погоден за вашиот влез, коридор, кујна, канцеларија, соба со кал, гаража или занаетчиска просторија. Овие погодни куки за клучеви се најдобриот избор за секоја соба и добар подарок за семејството и пријателите. Украси виси на ѕидот, модерен модерен дизајн, намалување на нередотако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат