0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бела TPU клуч за клучеви FOB, компатибилен со Audi A4 Q7 Q5 TT A3 A6 SQ5 R8 S5 клучен додаток за заштита на тастатурата

Бела TPU клуч за клучеви FOB, компатибилен со Audi A4 Q7 Q5 TT A3 A6 SQ5 R8 S5 клучен додаток за заштита на тастатурата

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Прво, двојно проверете го клучот ако е исто како и клучната фотографија на прикажана. ДВЕ ИСТО МОДЕЛ ЗА КАРТ и КЛУЧНИОТ може да бидат различни. Не избирајте само со модел на автомобил. Компатибилен со : Audi A4 S4 RS4 B9 A5 F5 S5 RS5 A6 A7 C8 A8 S8 D5 Q2 Q5 SQ5 FY Q7 SQ7 4 M TT FV TTS TTRS R8. Клучниот капак на FOB е изработен од еколошки меки пластични материјали. Нетоксичен, без иритирачки мирис. Постарите, децата, можат директно да се допрат, не постои ризик за здравјето на вашето семејство. Мекиот материјал ќе ги заштити вашите копчиња одблизу, без да оштетите други предмети во вашата торба. Клучното капаче за фоб се произведува 1 : 1 по оригинален клуч за автомобили. Дизајнот на сребрените ленти ги прави вашите клучеви уникатни и можете лесно да ги најдете вашите копчиња. Производот не влијае на сигналот на клучот, ниту пак бара комплицирана инсталација и е дефинитивно најдобриот придружник за клучевите за автомобили. Синџирот на модни PU клуч го спари со капакот на клучеви со висок сјај TPU, тие ги прават вашите клучеви во центарот на вниманието и зависта. Легура со повеќе намени за прстен на клуч што е издржлив и лесен за виси на половината или да ја носите во торбата. Вклучено пакување : 1 клуч за клучеви+1 синџир на клучеви PU. Испорака на производи од ФБА. Може да го достигне вашиот дом навремено и точно и можете целосно да уживате во интересите на шопинг. Прво, двојно проверете го клучот ако е исто како и клучната фотографија на прикажана. ДВЕ ИСТО МОДЕЛ ЗА КАРТ и КЛУЧНИОТ може да бидат различни. Не избирајте само со модел на автомобил. Компатибилен со : Audi A4 S4 RS4 B9 A5 F5 S5 RS5 A6 A7 C8 A8 S8 D5 Q2 Q5 SQ5 FY Q7 SQ7 4 M TT FV TTS TTRS R8. Клучниот капак на FOB е изработен од еколошки меки пластични материјали. Нетоксичен, без иритирачки мирис. Постарите, децата, можат директно да се допрат, не постои ризик за здравјето на вашето семејство. Мекиот материјал ќе ги заштити вашите копчиња одблизу, без да оштетите други предмети во вашата торба. Клучното капаче за фоб се произведува 1 : 1 по оригинален клуч за автомобили. Дизајнот на сребрените ленти ги прави вашите клучеви уникатни и можете лесно да ги најдете вашите копчиња. Производот не влијае на сигналот на клучот, ниту пак бара комплицирана инсталација и е дефинитивно најдобриот придружник за клучевите за автомобили. Синџирот на модни PU клуч го спари со капакот на клучеви со висок сјај TPU, тие ги прават вашите клучеви во центарот на вниманието и зависта. Легура со повеќе намени за прстен на клуч што е издржлив и лесен за виси на половината или да ја носите во торбата. Вклучено пакување : 1 клуч за клучеви+1 синџир на клучеви PU. Испорака на производи од ФБА. Може да го достигне вашиот дом навремено и точно и можете целосно да уживате во интересите на шопинг. Compatible with: A4 2017-2020 A5 2017-2019 Q5 2016-2019 SQ5 2016-2020 SQ7 2016-2019 Q7 2016-2019 TT 2015-2019 TTS 2016-2019 TT -RS 2016-2019 S4 2017-2019 S5 2017-2019 RS4 2017-2019 RS5 2017-2020 Пакување : Производ на торбички за опции Вклучи : 1КЕКУВАЕ НА ПРОТИВНИОТ ПРОТИВ ПРОИЗВОДИ КОНКУДИ КЛУЧНИК ИЛИ Вклучете го клучот? Не вклучувајте го клучот, само клучот на капакот и клучот како да го вратите нашиот производ е FBA. Испорака од магацин. Ако не сте задоволни, можете да направите враќање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат