0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
200 парчиња Црни Стапчиња Црвени Рамни Тркалезни Чепкалки за Заби За Мезе Чепкалки За Заби Дрвени Украсни Коктели Рачно Изработени Стапчиња Долго Предјадење Чепкал

200 парчиња Црни Стапчиња Црвени Рамни Тркалезни Чепкалки за Заби За Мезе Чепкалки За Заби Дрвени Украсни Коктели Рачно Изработени

DEN 63.84
Достапно за нарачка

Залиха

200 парчиња Црни Стапчиња Црвени Рамни Тркалезни 4,7 " елегантни рачно изработени Коктели од бамбус. Елегантни рачно изработени Црни Стапчиња Црвени Рамни Тркалезни монистра чепкалки за заби се изработени од квалитетен бамбус со мазна површина без брус, што ви дава удобно чувство на употреба; и овој бамбусов коктел стап е побезбеден и посилен од пластичните чепкалки за заби. Координирање На божиќни и сезонски дизајнирани чинии за вечера и десерти, салфетки, чаши за пијалоци, прибор за јадење, чаршафи,централни парчиња и друг декор. Направете го вашиот празничен собир чинии за ужина празнични со допир на сезонска боја. За коктел забава, скара, подготовка на пикник, печена храна за скара, овошје, клупски сендвичи,коњи, храна за прсти, предјадења, ќебапи, свизли. Тип : Коктел Зема Материјал : Бамбус Карактеристики : храна служи 1 торба 200 брои оваа зашилена долга бамбусова чепкалка за заби се користи за држење цреши, маслинки, овошје итн., во коктели, забави, бифе, барови, скари или едноставно за берење закуски во секојдневниот живот, како што се мали колбаси, месо, овошје, зеленчук, кисели краставички, салата, пециво, колачи, бел слез, предјадења, канапе, Коњи, Предјадења Итн. Изборот на мезе е во координација со многу други материјали за украсување забави, на пр.чинии, чаши, подлоги, салфетки, прибор за јадење, чаршафи, централни парчиња итн. Значи, тоа е идеална декорација на храна за трпеза за банкети и угостителски настани во сите видови прилики на социјални собири : свадба, свршувачка, моминска вечер, невестински туш, туш за бебиња, роденден, годишнина, прослава, шампанско мимоза бар, бранч, попладневен чај, овошна забава итн. ИЗВЕСТУВАЊЕ И ГАРАНЦИЈА : 1. Бамбусовите чепкалки за заби се остри. Децата треба да ги користат со старателство на возрасните. 2. Ви препорачуваме да ги ставите во кутија, и на чисти, ладни и суви места. 3. Целосното враќање на средствата е загарантирано за какви било проблеми со квалитетот или штета предизвикана од транзит.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат