0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
со 10 компјутери 1-10mm ER16 Collets

со 10 компјутери 1-10mm ER16 Collets

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Подгответе ги индустриските алатки 1.96 '' Шанк Должина 3/4 '' Straight Shank ER16 Collet Chuck, изработен од легура челик. Обвинете ги индустриските алатки метрички ER Collet 1 mm до 10 mm за 1 mm ER-16 Collet 10 PC. Подгответе ги индустриските алатки 1.96 '' Шанк Должина 3/4 '' Straight Shank ER16 Collet Chuck, изработен од легура челик. Обвинете ги индустриските алатки метрички ER Collet 1 mm до 10 mm за 1 mm ER-16 Collet 10 PC.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат