0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2Set Claus за занаетчиски комплети проекти Дедо Мраз пракса за празници за везници за почетници Декор стартер xcm алатки обрасци почетници облеки навои вкрстено плетење

2Set Claus за занаетчиски комплети проекти Дедо Мраз пракса за празници за везници за почетници Декор стартер xcm алатки обрасци

DEN 1113.60
Достапно за нарачка

Залиха

Подароци за DIY : Везење Позитивните мрежи ви ги очите од уморни. Везење : Овој крст може добро да ја култивира вашата способност за занаетчиство и е добар подарок за loversубителите на DIY. Сет за везови : Главниот материјал на крстот е памучна нишка, која е лесна и удобна, за да можете да го користите со доверба. DIY украси : Вез Забавно учење за деца, возрасни, почетници, исто така, носи задоволство во нашиот живот. Модел на везови на Дедо Мраз : Може да биде домашен декор или навистина уникатен, значаен, незаменлив подарок за вашето семејство, пријатели и колега.Санта Крос. Пакетот вклучува 1 x везена ткаенина 1 x цртање 1 x вез 1 x прирачник 1 сет x вез на конец на производи Опис Везење Можете да го користите за секојдневно DIY и да го поминете вашето слободно време. Време. 61x18.- : 55x47x0. Неговиот готов производ може да се користи и за украсување на просторијата. 1cm/ 21. 04inch. Овој производ е практичен вкрстен материјал, со висок квалитет на материјал, лесен, удобен и, погоден за дневно DIY, поминете слободно време, украсете ја просторијата, итн.- Завршете го овој крст и дајте му го на вашите пријатели, тие ќе бидат многу среќен. Неговиот готов производ е Дедо Мраз, кој е многу погоден за. Карактеристики- боја : како што е прикажано. 47x0.- Материјал : Памук.- Главниот материјал на крстот е памучна нишка, што е лесен и удобен, за да можете да го користите со доверба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат