0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sineky 5 парчиња жица диа 3мм црна компресија пролетна пролетна челик y-тип спирален притисок на пролетта должина 30-100мм Надворешна диа 16мм-27мм

Sineky 5 парчиња жица диа 3мм црна компресија пролетна пролетна челик y-тип спирален притисок на пролетта должина 30-100мм Надворешна

DEN 1465.60
Достапно за нарачка

Залиха

Име : Пролет на компресија. Количина : 5 парчиња. Дијаметар на жица : 3мм. Надворешен дијаметар : 16мм, 17мм, 18мм, 19мм, 20мм-01. Должина : 60мм, 70мм, 80мм, 90мм, 100мм. Име : Компресија на пролетната количина : 5 парчиња Дијаметар на жица : дијаметар од 3 мм.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат