0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Креативна Мултифункционална Леплива Кука За Домаќинство Силна Кука Без Удари Креативна Мултифункционална Решетка За Куки Ѕидна Налепница Кука 4 Вртливи Куки

Креативна Мултифункционална Леплива Кука За Домаќинство Силна Кука Без Удари Креативна Мултифункционална Решетка За Куки Ѕидна

DEN 964.80
Достапно за нарачка

Залиха

Идеален за употреба во фоаје, ходници, кујна,Бања,Канцеларија и спални соби. Може да висат сите видови клучеви за облека и така натаму. Повеќенаменска полица за паста, може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн. [Дизајни]Секое парче кука за преклопување има 4 канџи и можете да закачите различни предмети на канџата, како што се кујнски материјали, материјали за бања, канцелариски материјали, додатоци за дневна соба итн. Едноставни геометриски елементи, убави и издржливи, го прават животот повеќе стил. [Практично За Употреба]Овие куки за комунални услуги се идеални алатки за складирање, можете да ги залепите вертикално под масата, со што погодно ќе ги обесувате вашите работи додека не заземате премногу простор, внимателниот дизајн ги прави овие мали куки способни да се применуваат во секое време и насекаде, целосно искористете го вертикалниот простор, правејќи го складирањето поудобно, ефикасно и обемно. Едноставни геометриски елементи, убави и издржливи, го прават животот повеќе стил. Едноставни геометриски елементи, убави и издржливи, го прават животот повеќе стил. [Опсег На Употреба]Идеален За употреба во фоаје, ходници, кујна, Бања, Канцеларија и спални соби. [Дизајни]Секое парче кука за преклопување има 4 канџи и можете да закачите различни предмети на канџата, како што се кујнски материјали, материјали за бања, канцелариски материјали, додатоци за дневна соба итн. Едноставни геометриски елементи, убави и издржливи, го прават животот повеќе стил.14 X2, 36nch)Пакет Вклучени : 1 XSticky Hook Notice : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Може да висат сите видови клучеви за облека и така натаму, самолепливи, брза инсталација. Повеќенаменска полица за паста, може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн. Спецификација : Материјал : Ppcolor : Grey Size : 8 X6cm (3. [Опсег На Употреба]Идеален За употреба во фоаје, ходници, кујна, Бања, Канцеларија и спални соби. Самолепливи, брза инсталација. Самолепливи, брза инсталација. [Широка Употреба]можете флексибилно да ја ротирате куката според реалните потреби, може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн.Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење.; Куките главно се направени од пп материјал, со едноставен стил и удобен допир, издржлив за долготрајна употреба. [Повеќенаменска Полица За Паста]Елегантен и едноставен стил на дизајн и употребливост за современи потреби. Може да висат сите видови клучеви за облека и така натаму, самолепливи, брза инсталација.; Куките главно се направени од пп материјал, со едноставен стил и удобен допир, издржлив за долготрајна употреба. [Практично За Употреба]Овие куки за комунални услуги се идеални алатки за складирање, можете да ги залепите вертикално под масата, со што погодно ќе ги обесувате вашите работи додека не заземате премногу простор, внимателниот дизајн ги прави овие мали куки способни да се применуваат во секое време и насекаде, целосно искористете го вертикалниот простор, правејќи го складирањето поудобно, ефикасно и обемно.[Повеќенаменска Полица За Паста]Елегантен и едноставен стил на дизајн и употребливост за современи потреби. Идеален за употреба во фоаје, ходници, кујна,Бања,Канцеларија и спални соби. [Широка Употреба]можете флексибилно да ја ротирате куката според реалните потреби, може да се користи за закачување капи, наметки, палта, крпи, приклучоци, чадори за клучеви итн.

Карактеристики на предлогот

Material :
PP
Color:
Grey
Size:
8X6cm(3.14X2.36inch)
Package Included:
1 XSticky Hook
Notice:
Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
Please allow some differences due to manual measurement. Thank you for your kindly understanding:

Купувачи како што избираат