0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
4 компјутери Елна Силмилц II кондензатори 25V 470UF висока аудио оценка

4 компјутери Елна Силмилц II кондензатори 25V 470UF висока аудио оценка

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Силмични серии со висока сила со помош на кондензатор за аудио намена. Највисока оценка меѓу сериите на Elna RFS Ros Roa Rob. Свилен акустичен звук во регистарот на бас и појасен висок крај. 100% автентична елна направена. 16 x 25мм растојание од олово 7,5 мм. 4 парчиња Elna Silmilc II алуминиум електролитички кондензатори 25 V 470 UF 20% Silmic Series Silk Fiber користејќи кондензатор на аудио намена за да ја ослободи енергијата на вибрацијата на музиката за да го намали врвниот звук на звук на висок компас и груб квалитетен звук на средниот компас за да го зголеми масивниот звук при низок компас на бранот Тековна 940ma.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат