0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Цермант 20 Парови 4 Пин 2.54 мм ЈСТ См МАШКИ ЖЕНСКИ ПРИКЛУЧОК КАБЕЛ ЗА ПРИКЛУЧОК 15СМ 22авг Жица ЗА WS2812B WS2812 WS2811 SK6812 SK6812-RGBW LED Лента Светлина

Цермант 20 Парови 4 Пин 2.54 мм ЈСТ См МАШКИ ЖЕНСКИ ПРИКЛУЧОК КАБЕЛ ЗА ПРИКЛУЧОК 15СМ 22авг Жица ЗА WS2812B WS2812 WS2811 SK6812

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Количина : 40 ПАРЧИЊА,20 пара,20 парчиња женски приклучок за поврзување, 20 парчиња машки приклучок за поврзување. Големина : 2,54 мм, Должина на жица : 150мм. Тип : 4 Пин. Материјал : Конзервирана бакарна жица, пластична глава на секој крај. Употреба : усвојува материјали за заштита на животната средина, отпорност на студ и висока температура, проводен, издржлив, широко користен во електрични апарати, автомобили, роботи, осветлување, ЛЕД ленти,играчки, контролен панел ЗА ПХБ, звучници, аудио, батерии, играчки, апарати за домаќинство итн. Добро одговараат за приклучок за полнач за баланс на батерии, овие микро конектори се добри партнери за хеликоптер, авион, брод и контролер на автомобили. Име на производот : 2.54 мм 22АВГ см-4П терминал конектор жица кабел. Материјал : Конзервирана бакарна жица, пластична глава на секој крај. Големина : 2,54 мм, 22АВГ . Должина на жица : 150мм Тип : 4 Пински Материјал : Конзервирана бакарна жица, пластична глава на секој крај. Работна температура : 0°C ~ + 40°C температура На Складирање : -20°C ~ + 60°C за општа намена внатрешни жици на апаратот, униформа дебелина на изолацијата, сигурна безбедност, без лабавост, лесен и убав широко користен во мини РЦ хеликоптер, ЛЕД ленти, електрични апарати, автомобили,роботи, осветлување, играчки, батерии итн. Содржина на пакетот : 20 Пара x 150mm JST sm конектор(20 Парчиња Машки+20 Парчиња Женски).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат