0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Nifao Hot Wireless Controller компатибилен со Nintend Switch NS JOYPAD Game Hand Grip Left & Right Joystick Bluetooth GamePad со будење

Nifao Hot Wireless Controller компатибилен со Nintend Switch NS JOYPAD Game Hand Grip Left & Right Joystick Bluetooth GamePad

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

1, лево и десно аналогно прачка, со LED светла RGB. 2, LED -светлосен степен прилагодлив (Ниво 3). 3, со двоен мотор, двојна континуирана функција. 4. Задниот капак е врежан со текстура против лизгање. 5, Поддржете ја функцијата на жиро од шест оски. 1, лево и десно аналогно прачка, со LED светла RGB. 2, LED -светлосен степен прилагодлив (Ниво 3). 3, со двоен мотор, двојна континуирана функција. 4. Задниот капак е врежан со текстура против лизгање. 5, Поддржете ја функцијата на жиро од шест оски. Работна далечина :

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат