0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SSYHQAX 6 парчиња Месинг Четири-Лист Детелина Копчиња Рачка, Злато Кабинетот Копчиња Кабинетот Фиока Гардероба Мебел Кујна Гардероба Бања Декоративни Вратата Повлеку

SSYHQAX 6 парчиња Месинг Четири-Лист Детелина Копчиња Рачка, Злато Кабинетот Копчиња Кабинетот Фиока Гардероба Мебел Кујна Гардероба

DEN 128.00
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Изработен од висококвалитетен метален материјал, има удобно чувство,уникатна форма,извонредна изработка,цврстина и издржливост и може да се користи долго време. Големина : Дијаметар : 32мм/1,25 инчи, долната ширина е 18мм/0,70 инчи, а висината е 25мм/0,98 инчи. Различни Намени : Совршени За ормари, плакари, фиоки, комоди, врати, гардероби итн., можете да ги додадете овие копчиња од детелина со четири лисја во вашите ормари, фиоки или друг мебел за да го вратите мебелот и да му дадете нов изглед на вашиот дом. Фин Дизајн : уникатен надворешен дизајн, нашето копче за детелина со четири лисја може лесно да се совпадне со сите теми за украсување на домот, од модерни до минимални, и прекрасни и елегантни, додавајќи врвен допир на вашиот внатрешен домашен декор. Лесен За Инсталирање : треба само да подготвите шрафцигер, да Вежбате дупки каде што сакате да инсталирате, да ги поминете завртките од задниот дел на таблата и да ги затегнете на копчињата. Материјал : Изработен од висококвалитетен метален материјал, има удобно чувство,уникатна форма,извонредна изработка,цврстина и издржливост и може да се користи долго време. Големина : Дијаметар : 32мм/1,25 инчи, долната ширина е 18мм/0,70 инчи, а висината е 25мм/0,98 инчи. Различни Намени : Совршени За ормари, плакари, фиоки, комоди, врати, гардероби итн., можете да ги додадете овие копчиња од детелина со четири лисја во вашите ормари, фиоки или друг мебел за да го вратите мебелот и да му дадете нов изглед на вашиот дом. Фин Дизајн : уникатен надворешен дизајн, нашето копче за детелина со четири лисја може лесно да се совпадне со сите теми за украсување на домот, од модерни до минимални, и прекрасни и елегантни, додавајќи врвен допир на вашиот внатрешен домашен декор. Лесен За Инсталирање : треба само да подготвите шрафцигер, да Вежбате дупки каде што сакате да инсталирате, да ги поминете завртките од задниот дел на таблата и да ги затегнете на копчињата. Нашиот стил на украсување на детелина со четири лисја се усогласува со многу украси на соби, совршен е за бања, детска соба, спална соба, дневна соба, одмор и сите видови украси за домот, тој е најпрактичниот и најсуштинскиот предмет за домаќинството за вашата соба носи нов изглед. Може да биде широко користен во кабинети, гардероби, плакари, кабинети, библиотеки, фиоки, комоди, кабинети за бања, поправка на мебел итн. Класично и елегантно копче во стил што носи посебен шмек во вашиот дом, совршено за украсување на вашата соба или реновирање мебел. Овие копчиња на кабинетот од легура се добро изработени и цврсти, изгледа совршено од секој агол и е толку силно што нема лесно да се распадне.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат