0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Амерок | Копче за кабинет | Црна бронза | 1-5/16 инчен дијаметар | BlackRock | 1 пакет | Копче за фиоки | Хардвер на кабинетот

Амерок | Копче за кабинет | Црна бронза | 1-5/16 инчен дијаметар | BlackRock | 1 пакет | Копче за фиоки | Хардвер на кабинетот

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

1-5/16 во копче со дијаметар (33 мм). Заврши во црна бронза. Комплетно изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Вклучува хардвер за монтирање : #8-32 x 1 in. Завртката за машина за глава. Комплетен со гаранција за живот на Amerock Guardian против дефект во материјал и изработка. 1-5/16 во копче со дијаметар (33 мм). Заврши во црна бронза. Комплетно изработени со прецизни детали за доживотна убавина и издржливост. Вклучува хардвер за монтирање : #8-32 x 1 in. Завртката за машина за глава. Комплетен со гаранција за живот на Amerock Guardian против дефект во материјал и изработка. Опис на производот Амеророт BP55270 BBR Black Rock 1-5/16 во копчето со дијаметар на (33 mm) е завршено во црна бронза. Колекцијата Black Rock нуди елегантна едноставност со современо препуштање. Оваа еклектична линија може да се пофали со смели форми и големини. Црната бронза е топла и малку текстурирана темна завршница која кимна на помеката страна на црната, без да го изгуби богатството на бронзеното чувство. Amerock нуди целосна линија на декоративен и функционален хардвер на кабинетот, хардвер за бања, кука и железничка и wallидна плочи. Наградуваните декоративни и функционални хардверски решенија на Амерок ја изградија репутацијата на компанијата за додатоци за шик дизајн кои ги инспирираат сопствениците на домови да го искажат својот личен стил. Достапно во најразлични завршувања и стилови, Amerock нуди високо квалитетни дизајни по прифатливи цени. Секогаш создавање. Секогаш безвременски. Секогаш Амерок. Од производителот, копчето Amerock BP55270 BBR Black Rock Knob е завршено во црна бронза. 26,5мм проекција. Електрично - сè оди, сè додека оди заедно. Се вклопува удобно каде било од утилитарната галија кујна до современата кујна за урда. Амерок пазари декоративни хардверски решенија кои инспирираат, координираат и помагаат во изразување личен стил. За кујната, бањата и остатокот од домот, со најразлични завршувања и дизајни за сите вкусови за украсување, Амерок е крајниот, временски тестиран извор за хардверски потреби. Производи на Amerock Markets во четири категории : Декоративни хардвер, декоративни куки, додатоци за бања и функционален хардвер. Користете ги овие корисни совети, елиминирајте ја претпоставката при изборот на вашата фиока, кабинет или копчиња за мебел. Не дозволувајте тие мали детали да влезат на патот. Со најразлични завршувања за да изберете од тој комплемент популарни водоводни брендови, надградбата на вашиот дом е направено едноставно со Amerock. Без разлика дали барате да ги надградите додатоците за црна кујна или бронзените додатоци за бања, Amerock нуди целосна линија на координативни влечења на фиоки и копчиња за кабинети кои сигурно ќе го повлечат вашиот изглед заедно и ќе го трансформираат вашиот простор. Има нешто за секого со широк спектар на завршувања на Амерок. Мешањето и појавувањето никогаш не било полесно или повозбудливо!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат