0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3 Пакувања Еластична Афро Пресврт Коса 16 Инчен IXIMII Претходно Одвоени Откачен Марли Пресврт Плетенка Коса Мека Синтетички Капчиња Коса Екстензии За Пролет Пресврти

3 Пакувања Еластична Афро Пресврт Коса 16 Инчен IXIMII Претходно Одвоени Откачен Марли Пресврт Плетенка Коса Мека Синтетички

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Нашата коса е претходно одвоена и претходно издувана за полесно да се виткаме!Но, не премногу надуени. Косата е одлична за разни фризури : потресени вештачки прамени,прамени пеперутки,пролетен пресврт,пресврти на страст,пресврт на бомба и божица лок капчиња коса. Супер лесен и мек на кожата. Одговарајте на вашите свиоци и кадрици. Идеален за стилови без јазли, вештачки опашки и капчиња. ?€ПАКЕТ : Еластична афро пресврт коса 1б, 16 инчи, 3 снопови, 8 насоки/снопови.Обично 6-8 снопови можат да направат целосна глава. ?●МАТЕРИЈАЛ● : Висококвалитетни синтетички влакна.Мека и еластична,можете да ја истегнете како вистински пресврт и ќе се врати како природна коса. ?€DIY_ : за пролет пресврт, страст пресврт,пеперутка locs итн.Навистина не ви треба многу коса за да постигнете каков било изглед што ќе го барате. ?●ПРЕДНОСТ● : Претходно одвоена,претходно издувана, природна текстура, лесна и затегната.Минималното разлетување ја прави инсталацијата многу помазна и полесна. ?Quacadion quasion : кубанската коса го следи најновиот тренд и создава уникатна мода.Може да се користи за секојдневно и во секое време кога сакате да го покажете вашиот шарм. . П1 : зошто да ја изберете нашата еластична афро-извртена коса?. О : Претходно одвоени, претходно издувани и претходно истегнати.Лесен за инсталирање, заштеда на време,издржлив, долготраен. П2 : колку пакувања ми требаат?. О : Обично 6-8 пакувања можат да направат полна глава. Освен тоа, 1 пакување од 24 во коса е 50 гр. ако изберете 6 пакувања,тоа е целосен сет со тежина од 300 g.By патот, 300 гр е неопходен за создавање идеална коса. П3 : како да ја измијам и одржувам косата?. О : Користете шампон за редовно миење на косата, одржувајте ги вашите пресврти навлажнувачки и запечатувачки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат