0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Индера Ицетекс Перформанси Основен Слој На Вратот На Екипажот, Термички Долг Ракав, Мажи

Индера Ицетекс Перформанси Основен Слој На Вратот На Екипажот, Термички Долг Ракав, Мажи

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% Памук Надвор 100% Полиестер формулиран Со Технологија Силвадур(Тм) Внатре. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Сигурно Задржување На Топлина : Изработена Од Плетена ткаенина Од Рашел, нашата изолирана кошула за мажи не само што ја заробува и задржува топлината на телото, туку и ја отстранува влагата и брзо се суши. Мека И Пријатна Конструкција : нашата машка термална кошула со долги ракави има 100% полиестерска внатрешност со Перформанси Со интелифреш(тм) напојувана Од технологијата за контрола на мирисот Силвадур (Тм) и 100% четкана памучна надворешност. Ефикасен Дизајн : Нашата термална кошула без ознаки е опремена со удобни манжетни за ребра и опашка што обезбедува покриеност без ограничување на слободата на движење. Се бори Против Студените Услови : нашата машка термална кошула ви помага да временските услови се екстремно студени за време на активности со висок напор како пешачење, кампување и многу повеќе. Разновидна Големина : нашите машки долги џонови се достапни Во големини Мали До 3 X. производите За Термална долна облека На Индера се достапни во различни бои и стилови направени за мажи, жени, момчиња и девојчиња. Нашата разновидна линија на производи е дизајнирана да ги одржува клиентите удобни практично во секоја клима и сите временски услови. Термалите на индера за мажи нудат позната длабоко вкоренета топлина. Надворешноста од 100% четкан памук ја подобрува удобноста, додека внатрешноста на полиестерот за перформанси помага во контролата и инхибиција на мирисите на ткаенината користејќи специјална технологија За Интелифреш(тм) напојувана Од Силвадур(Тм). Нашите термални кошули за мажи најдобро се користат како основа или прв слој во екстремно студено време. Идеална работна облека, врвовите за термална долна облека за мажи се исто така одлични за активности како пешачење, кампување или која било друга апликација каде што се потребни повеќе слоеви.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат