0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Чад Браун автограмираше сопствена алтернативна маичка

Чад Браун автограмираше сопствена алтернативна маичка

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Чад Браун автограмираше со сопствен алтернативен дрес. Оваа потпишана ставка доаѓа со холограм што е докажан со тампер-отпорен на Бекет, сертификат за автентичност и гаранција за автентичност од 100% пари. Тотални спортски претпријатија е ваш лидер во потпишаните меморијали. Овој сопствен дрес, големината е XL. Jerseyерси нема имиња на брендови или логоа. Ова е обичај дрес и не беше произведен од или на кој било начин поврзан со која било професионална спортска лига или производител. Овој обичен дрес не носи никаква професионална ознака за спортска лига. Предметот е наменет да биде автограмиран колекционер. Упатување на тимот во насловот е да му овозможи на купувачот точка на здружување. Прилагодениот дрес го прикажува името и бројот на играчот. Оваа ставка во никој случај не е поврзана или поврзана со која било професионална спортска организација. Големината е XL освен ако не е поинаку наведено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат