0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Соникс Здраво Кити Суши Случај + Магнетни Прстен За магсафе iPhone 14 Плус

Соникс Здраво Кити Суши Случај + Магнетни Прстен За магсафе iPhone 14 Плус

DEN 1560.00
Достапно за нарачка

Залиха

Направено За Магсафе : Вградени, самостојни магнетни ленти за лесна и сигурна компатибилност со Магсафе. Само компатибилен Со магсафе телефони и магсафе телефонски случаи. Телефонски Прстен : Ставете Прстен на Неа! Ротација На Повеќе Оски 360 Степени. Мути-функционален зафат совршен за секоја ситуација или употреба како цврст штанд за гледање без раце. Магсафе компатибилен магнет за безбедно прицврстување и лесно отстранување. Метален држач и штекер со двостран кристален прстен. Црна позлатена метална монтажа и штекер. Телефонска Кутија : Тестиран Е Пад од 10 стапки, подигнати страни на абсорбента на удари, закосена дупка на камерата за заштита на објективот, облога против гребење, копчиња заштитени со лесно притискање, тенок и лесен. Направено за работа со полначи И додатоци За Apple Mag Safe. Како ДА СЕ КОРИСТИ : Едноставно поп прстенот на вашиот магсафе телефон или телефон случај. Усогласување Со магнет Магсафе на компатибилен случај на мобилен телефон или мобилен телефон. Прстенот магнетно ќе се прицврсти на своето место. Отстранете со внимателно повлекување На Телефонскиот Прстен од телефонот или куќиштето. Вклучува Гаранција Sonix. Изграден со вградени, само-усогласувачки магнети за лесна и сигурна компатибилност со Магсафе. СЛУЧАЈ : овој случај го покрива сето тоа! Тенка, но тешка тврда надворешна обвивка, браник што апсорбира удари и облога против гребење. Случаите со соникс се најдобра пријателка на девојките (и нејзиниот телефон). Направено за жената која сака модерни технолошки додатоци без да мора да го загрозува квалитетот. ТЕЛЕФОНСКИ ПРСТЕН : Ставете прстен на неа! Ракувајте со вашиот телефон со љубов. Нашиот Магнетски Отстранлив Телефонски Прстен може да се удвои како безбеден стисок, држач или цврст држач за удар за употреба во движење или бесконечно лизгање на социјалните медиуми. Sonix нуди убави и основни додатоци што ви се потребни. Симпатична и функционална. Држете со прстот низ јамката или држете се во која било положба за која можете да сонувате. Едноставно пуштете го прстенот на куќиштето На Вашиот Магсафе Телефон или телефон. О, Предвремени, стави прстен на неа!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат