0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Детски девојчиња за девојчиња за девојчиња гимнастички спортски шорцеви Атлетски шорцеви тинејџерски тренинг фитнес трчање на дното шорцеви

Детски девојчиња за девојчиња за девојчиња гимнастички спортски шорцеви Атлетски шорцеви тинејџерски тренинг фитнес трчање на

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Еластично затворање. Шорцеви за танцување на голема девојка, тенок пресек. Затегната еластична лента за половината за дополнителна удобност. Дизајн на момче, тенок вклоп, убав цвест. Влакната и дишењето на влага, ткаенината што е пријателска со кожата. Стилски шорцеви за вашата девојка. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Погоден за тренинг, салата, фитнес, танц, итн. | - Шорцеви половината | - Должина на шорцеви - 6 | - 6 години - | 21.0-30.0 "/54-76cm - | - 8.0"/20cm - 8 - - | - 8 години - | 23.0-32.0 "/58-82cm- -| - 8.0 "/21cm - 10 - | - 10 години - - | 24.0-35.0 "/60-88cm - | - 9.0"/22cm - 12 - | - 12 години | 25.0-37.0 "/64-94cm - | - 9.0"/24см 14 - | - 14 години | - 26.0-39.0 "/66-100cm-|10.0"/25cm-.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат