0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
САД Поло Асн. Машка долна облека - брифи за низок пораст со торбичка за контура

САД Поло Асн. Машка долна облека - брифи за низок пораст со торбичка за контура

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Залиха

Цврсти материи : 100% памук; Боја Хедер : 60% памук/40% полиестер; Хедер Греј : 88% памук/12% полиестер. Увезени. Машинско миење. Официјален американски Поло Асн : Мажите со ниски брифинзи за пораст; Автентично и официјално санкционирано од Соединетите држави Поло здружение; Повеќе од само бренд - тоа е искуство. Долна облека за мажи : Меките, брифинзите за дишење на мажите нудат нежна поддршка без да бидат рестриктивни; Удобно е да се носат под џемпери, фармерки, какис, чинови или пантолони за фустани. Бесплатно означување : Нема ознаки и покриена еластична лента за половината не значат мазна текстура без чешање или иритација за време на дневните активности, без разлика дали вежбате, работат или се релаксираат. Без мува, торбичка за контура : Нашата машка долна облека има покриена еластична лента за половината, дизајн на летање и торбичка за контура за дополнителна поддршка, овозможувајќи широк спектар на движење без прицврстување или гребење. Лесен автомобил : машинско миење, суво суво; Ве молиме, повикајте го описот на производот за повеќе детали. Цврсти материи : 100% памук; Боја Хедер : 60% памук/40% полиестер; Хедер Греј : 88% памук/12% полиестер. Увезени. Машинско миење. Официјален американски Поло Асн : Мажите со ниски брифинзи за пораст; Автентично и официјално санкционирано од Соединетите држави Поло здружение; Повеќе од само бренд - тоа е искуство. Долна облека за мажи : Меките, брифинзите за дишење на мажите нудат нежна поддршка без да бидат рестриктивни; Удобно е да се носат под џемпери, фармерки, какис, чинови или пантолони за фустани. Бесплатно означување : Нема ознаки и покриена еластична лента за половината не значат мазна текстура без чешање или иритација за време на дневните активности, без разлика дали вежбате, работат или се релаксираат. Без мува, торбичка за контура : Нашата машка долна облека има покриена еластична лента за половината, дизајн на летање и торбичка за контура за дополнителна поддршка, овозможувајќи широк спектар на движење без прицврстување или гребење. Лесен автомобил : машинско миење, суво суво; Ве молиме, повикајте го описот на производот за повеќе детали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат