0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок Кафе Крем Кафе Сируп Керамички Крем Чаша Јапонски Бокали Мини Сервирање Стомна Кафе Контејнери Мед Складирање Бокали За Дома Кафе Бар Материјали Кафе Крем

Кабилок Кафе Крем Кафе Сируп Керамички Крем Чаша Јапонски Бокали Мини Сервирање Стомна Кафе Контејнери Мед Складирање Бокали

DEN 221.28
Достапно за нарачка

Залиха

- , издржлив и практичен, кој може да се користи долго време. сос истурете. многу погоден за складирање на пенливо кафе и сок, кафе, млеко и други пијалоци. сос истурете. и одржување, само исплакнете со вода, што е многу погодно. сос истурете. Прекрасно дизајнирана, совршена декорација за вашата трпезариска маса на забава. сос истурете. Оваа чаша за млеко има широка употреба на опсег, како што е може да се користи за ладни пијалоци или топли пијалоци. сос истурете. Опис Керамички Крем Чаша Јапонски Млеко Бокали Мини Млеко Служат Стомна Кафе Контејнери Мед Складирање Бокали За Дома Кафе Бар Материјали Карактеристики - Боја : Бела, - Материјал : Керамички, - Големина : околу 8. 00Х5. 30Х5. 30см, 3. 14Х2. 08Х2. 08ин, Пакет, Вклучувајќи, 1 х Млечен Сад,.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат