0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sxymkj Заштита На Вратот Плетена Памучна Перница Јадро Перница Еден Возрасен Ќе Игла Перница Јадро

Sxymkj Заштита На Вратот Плетена Памучна Перница Јадро Перница Еден Возрасен Ќе Игла Перница Јадро

DEN 806.40
Достапно за нарачка

Залиха

Може директно да се мие рачно или да се мие машина. Удобно и меко, нека имате добар сон. Навлаката за перници има мазен, цврст патент за елегантен изглед. Едноставните меки навлаки за перници со чисти рабови се совршени за додавање сјај во вашата дневна соба. Тоа може да се даде на вашето семејство и пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста или свадбата. Може директно да се мие рачно или да се мие машина. Удобно и меко, нека имате добар сон. Навлаката за перници има мазен, цврст патент за елегантен изглед. Едноставните меки навлаки за перници со чисти рабови се совршени за додавање сјај во вашата дневна соба. Тоа може да се даде на вашето семејство и пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста или свадбата. Може директно да се мие рачно или да се мие машина.Удобно и меко, нека имате добар сон.Навлаката за перници има мазен, цврст патент за елегантен изглед.Едноставните меки навлаки за перници со чисти рабови се совршени за додавање сјај во вашето живеење room.It може да им се даде на вашето семејство и пријатели како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста или свадбата.Совет : (1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см)Пакетот вклучува : 2*перница (со исклучок на други предмети на екранот на сликата)1. Ве молиме дозволете3-6см грешка поради мерење.2. Поради различните компјутерски екрани и монитори, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат