0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
5 Лебдечки Број На Куќа Од Легура На Цинк, Метални Модерни Броеви На Куќи, Знак За Број На Поштенско Сандаче За Градинарски Врати Со Комплет За Нокти, Обложено Сјајно

5 Лебдечки Број На Куќа Од Легура На Цинк, Метални Модерни Броеви На Куќи, Знак За Број На Поштенско Сандаче За Градинарски

DEN 111.20
Достапно за нарачка

Залиха

Класичен стил куќни броеви кои носат прекрасен ефект на сенка по инсталацијата, 5" големи димензии ги исполнуваат барањата на заедницата 911. Создадете свој стил со монтирање на броевите вертикално, хоризонтално или под агол, користете го растојанието МОЖЕ да донесе 3д ефект со светлина, или без растојание е рамен изглед. Изработена од висококвалитетна Легура На Цинк со сјајна површина, елегантна и издржлива, отпорна на временски услови и отпорна на ' рѓа, може да се користи долги години. Лесен за инсталирање со користење на пиштол за вежбање со поедноставени упатства. Може широко да се применува во куќи, градини, поштенски сандачиња, улици итн. Мерки : броеви во висина од 5 инчи, дебелина од 0,48 инчи, што носи многу погодност во нашиот секојдневен живот. Класичен стил куќни броеви кои носат прекрасен ефект на сенка по инсталацијата, 5" големи димензии ги исполнуваат барањата на заедницата 911. Создадете свој стил со монтирање на броевите вертикално, хоризонтално или под агол, користете го растојанието МОЖЕ да донесе 3д ефект со светлина, или без растојание е рамен изглед. Изработена од висококвалитетна Легура На Цинк со сјајна површина, елегантна и издржлива, отпорна на временски услови и отпорна на ' рѓа, може да се користи долги години. Лесен за инсталирање со користење на пиштол за вежбање со поедноставени упатства. Може широко да се применува во куќи, градини, поштенски сандачиња, улици итн. Мерки : броеви во висина од 5 инчи, дебелина од 0,48 инчи, што носи многу погодност во нашиот секојдневен живот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат