0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
тоа Багаж Хеликсиан 31 Хардсајд Проверени 8 Тркало Проширување Фабрика, Вино Црвено

тоа Багаж Хеликсиан 31 Хардсајд Проверени 8 Тркало Проширување Фабрика, Вино Црвено

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Infininpintm Технологија-Супериорен систем тркала ексклузивно ЗА ТОА багаж овозможува 360 степен рамнотежа, прецизност и контрола. 100% компјутер надворешен Отпорен На Удари И ОТПОРЕН на гребење компјутер нуди крајна заштита на багажот. Проширување на просторот од средината - ова обезбедува до 25% дополнителен простор додека сеуште обезбедува стабилност. Централно отворање за организирање пакување-дизајнот на школка помага во одделни предмети и обезбедува идеална рамна површина за пакување. Вкупни Димензии : 31.3 x 22.2 x 13.4 "+ 3 "Exp, Димензии На Куќиштето : 29 x 20.5 x 13.4" + 3 " Exp, 11.57 фунти. Се тркалаат на следниот празник Со колекцијата На Инфининпин СО ТОА Багаж. Имајте целосна контрола додека сте на следното патување со Ексклузивната Технологија За Ит Багаж, Овој нов супериорен систем на тркала ви овозможува да имате прецизност на рамнотежата од 360 степени за да можете да патувате со крајна леснотија. Надворешната поликарбонатна обвивка е отпорна на гребење и удари за да можете да верувате дека вашите personal работи се безбедни внатре. Средниот вселенски експандер дава дополнителни 25% простор за кога само треба да спакувате малку повеќе без да седите на куферот! Централниот отвор нуди и рамна површина за да можете лесно да ги одделите и спакувате вашите работи. Патувајте беспрекорно на следното патување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат