0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЗЛМЦ 60М Водоотпорен Случај За Гопро Херој 11 10 9 Црна, Заштитна Подводна Школка За Нуркање + Држи Селфи Стап Лебдечки Стап За Оди Про Херој 11 Херој10 Херој9 Акциона Каме

ЗЛМЦ 60М Водоотпорен Случај За Гопро Херој 11 10 9 Црна, Заштитна Подводна Школка За Нуркање + Држи Селфи Стап Лебдечки Стап

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

?●Професионален Дизајн● Специјално дизајниран За GOPRO HERO11/HERO10/GOPRO HERO9 Црното, водоотпорно куќиште цврсто се вклопува како ракавица и заптивки, обезбедувајќи крајна заштита за Вашето Go Pro за време на авантури на отворено и подводни активности. ?€60m/196ft Водоотпорен Q Оваа водоотпорна куќиште со надграден водоотпорен запечатувачки прстен и тесна брава кои помагаат ефикасно да се избегне истекување на вода. Можете да го користите вашиот Go Pro за снимање на подводна активност длабоко до 60 метри/196 стапки без да се грижите за протекување, а исто така нема да го оштети ефектот на снимање, јасен и живописен. ?€Висока Пропустливост На Светлина ● со 99,99% преносливост, објективот на водоотпорно куќиште овозможува кристално јасни фотографии/видеа. Задната плоча со јасност го олеснува изборот на режими на камера а афера без претпоставки и кадрирање снимки бидејќи ЛЦД е видлив. ?●Целосна Заштита● Изработен од висококвалитетен пмма материјал, оваа водоотпорна кутија за куќиште го штити вашиот gopro11/gopro 10/gopro 9 објектив и екран на камерата од прашина, удари и гребнатини, дури и во сурова средина. ?●Држач За Брава За брзо Ослободување ● водоотпорно куќиште за куќиште со држач за брзо ослободување е погодно да го прикачите вашиот gopro херој 11/херој 10 црн/ херој 9 црн на други додатоци како што се статив, шлем, држач за велосипеди, држач за вшмукување. Забелешка : овие други додатоци не се вклучени во овој производ. завртка. завртка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат