0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Универзална 9,5 мм САТА САТА 2-ри ССД Хдд Хд Оптички Залив Кади Рамка Фиока За Дел М4600 М6400 М6500 М6600 Е6520 3300 1340 М14Х

Универзална 9,5 мм САТА САТА 2-ри ССД Хдд Хд Оптички Залив Кади Рамка Фиока За Дел М4600 М6400 М6500 М6600 Е6520 3300 1340 М14Х

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Додадете 2-ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск. Оваа ставка Е Универзална 9,5 мм sata оптички залив хард диск caddy. ОПТИЧКИОТ залив хард диск HDD Caddy го заменува оптичкиот диск (9,5 mm / 9,0 mm висина / дебела SATA конекција ) и ви овозможува да додадете втор внатрешен хард диск на Оптичкиот Диск На Вашиот Лаптоп. Овој уред прифаќа 2,5" инчи 9,5 мм / 7мм висока или помалку SATA HDD / SSD. Погоден За Dell M4600 M6400 M6500 M6600 E6520 3300 1340 M14 X .+Известување Сите Купувачи Треба да ја отстранат предната плоча На оптичкиот погон (рамка) и Држачот за Монтирање, а потоа повторно да ја користат на оптичкиот залив caddy за правилна работа!!!. Опис на ставката : оваа ставка Е Универзална оптичка залив хард диск кади. ОПТИЧКИОТ залив хард диск HDD Caddy го заменува оптичкиот диск (9,5 mm / 9,0 mm висина / дебела SATA конекција ) и ви овозможува да додадете втор внатрешен хард диск на оптичкиот диск на вашиот лаптоп.(Едноставно отстранете ГО вашиот диск СО ЦД-РОМ и ставете Го Кади (со додаден хард диск) на своето место ажурираната ТАБЛА SATA вклучуваше поправка за проблем со исклучување / модел на спиење со 2-ри HDD/SSD - со промена на положбата на прекинувачот;Замена На Дел од Трети лица фабрички производи. Добар работен адаптер за кади И Загарантиран;Компатибилни Модели : - За Dell M4600 M6400 M6500 M6600 E6520 3300 1340 M14 X; Известување : Сите купувачи треба да ја отстранат предната плоча на нивниот оптички диск за да се закачат на caddy за правилна работа. Сите други додатоци како Монтажа На Метална Заграда или Бравата За Исфрлање нема да бидат вклучени. Ве молиме земете го од оптички погон за повторна употреба. Пакетот вклучува : 1 x Хард Диск Оптички залив Caddy (Не HDD / SSD вклучени); 1 x Шрафцигер;.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат