0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Едги домашна мајка дрвена мушка жица за приврзоци дневна соба декорација на спална соба дома занаетчиски приврзок лустер куки за кристали

Едги домашна мајка дрвена мушка жица за приврзоци дневна соба декорација на спална соба дома занаетчиски приврзок лустер куки

DEN 1284.80
Достапно за нарачка

Залиха

Сигурна употреба : Секој приврзок за виси е изработен од висококвалитетен дрвен материјал, без мирис, природен материјал, можете да го користите со доверба, издржлив и абење-, не е лесен за бледнее и кршење, може да ви служи долго време. Одлична шема : Овој производ е дизајниран со декорација на снежен човек, што е симпатично и забавно, а различни дизајни ви овозможуваат да го обесувате на многу различни места за да му дадете на вашата декорација рустикално чувство. Информации за големината : Секоја божиќна дрвена куќа со мушка на фармата мери приближно 0,63 инчи во дијаметар, приближно. 12.2 инчи долг, да носите и украсувате, додавајќи шарм на фармата во вашиот дом. Она што ќе го добиете : getе добиете 1 венец од монистра од снег, количината е доволна за вашите украси што треба да го направат вашиот декор за дома повеќе привлечни. Каде да висат : Антички висечки мониста може да се применат на многу места, такви врати, свеќници, новогодишни елки, камини, маси за јадење, прозорци, wallsидови или детски спални соби, домови, ходници, канцеларии, итн. Можете да ги користите според вашите потреби . Име : Дрвена низа од мушка Орнаментаматеријал : Памучна нишка + дрвена монистра со вклучување : 1x дрвена мушка низа шарм.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат