0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GCCSJ 15t Машини Скејт Доли, 33000lbs Машини Движат Скејт Машини Двигател Скејт Со Не-Лизгање Појас и 9 Стп Ролки, Доли Машини Скејт За Индустриска Подвижна Опрема

GCCSJ 15t Машини Скејт Доли, 33000lbs Машини Движат Скејт Машини Двигател Скејт Со Не-Лизгање Појас и 9 Стп Ролки, Доли Машини

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Овој машински двигател работи одлично. Тркалата се тркалаат непречено и лесно. Ролерите на секој од нив го олеснуваат вртењето на двигателот со оптоварување на него. Лизгалките ви овозможуваат лесно да ја преместите машината во позиција што треба да се бара. Широко се користи за складирање, дистрибуција, движење дома и транспорт. Може да се справи и со многу големи и тешки предмети. Машинскиот двигател скејт е одличен двигател за сите видови транспортни места. Тешка Носивост : гццсј машини скејт доли вкупната тежина е околу 44 килограми, може да издржи тежина од 33000 фунти (15 Т). Вкупни димензии : 16,9 инчи х 12,6 инчи х 4,7 инчи. Стабилна Структура : нашата машинерија подвижниот скејт е изработен од целосно челични дебели материјали и челични ролки обложени со полиуретан. Изгледот е насликан со облогата, што не е лесно да се ' рѓа и оксидира, зголемувајќи го својот работен век. Поразумен Дизајн : за да се зголеми флексибилноста на машинскиот скејт, има нелизгачки појас на горниот дизајн, погодно е да се поместат поголемите објекти, додадовме и нишки на него за дополнително триење за да не испаднат предметите. 9 Челични Тркала : сите ролки се направени од челични материјали, не се лизгаат и отпорни на абење, тие се доволни за да се спречи превртување за време на транспортот, да се обезбеди стабилен процес на транспорт. Може да се користи заедно со алатката за полнење, работниот циклус може многу да се зачува. Мулти Апликација : скејтот за движење на машини е одличен двигател за сите видови транспортни места, широко користен за складирање, дистрибуција, движење дома и транспорт. Може да се справи и со многу големи и тешки предмети. Машини скејт доли ги отстранува ограничувањата при ракување со стоки, може да носи тежина од 30000 фунти (15 T), што го прави процесот на ракување поудобен и побрз. Тоа е најдобрата алатка за складирање, дистрибуција, транспорт и транспорт.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат