0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
10-24х24х24 44 Cor Брановидни Кутии-Нови За Движење Или Испорака

10-24х24х24 44 Cor Брановидни Кутии-Нови За Движење Или Испорака

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Димензија на кутијата : 24х24х24. Број На Кутии Во Ред : 10. Индивидуална Кутија Дебелина : 120. Индивидуална Јачина На Кутијата : Тешка Должност - Брановидни Брановидни Ѕидови и Тест За Дробење На Рабови од 44 КИЛОГРАМИ (EC). Заштедете на поштарина користејќи силен лесен материјал. Нашата брановидна кутија е совршена за движење одлично за складирање или издржлива за испорака. Ние ги испраќаме кутиите рамно за да можат да складираат рамно за да заштедат простор. Со две или три парчиња лента од секоја страна, кутијата е подготвена за употреба. Сите бксо се 100% рециклирани. Кутиите се идеални за пакување лесни или обемни предмети како што се книги, прибор, облека, постелнина, мали апарати, играчки, чаши и која било друга испорака на мало. Ве молиме потврдете ја големината и количините на кутии што ви се потребни. Цената по парче од кутијата ја намалува цената со поголема количина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат