0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хохксфип 50 Парчиња Хартиени Кутии За Бонбони, Софистицирани Прекрасни Конкавни Конвексни Отвори Фаворизираат Кутии За Третирање, Лесна За Преклопување Пренослив?

Хохксфип 50 Парчиња Хартиени Кутии За Бонбони, Софистицирани Прекрасни Конкавни Конвексни Отвори Фаворизираат Кутии За Третирање,

DEN 870.40
Достапно за нарачка

Залиха

Конкавни и Конвексни Отвори : кутии За бонбони Од Хартија извонредно конкавно и конвексно отворање, убаво и елегантно, широко користено во декорација и свадбени активности. Совршена Кутија За Бонбони : Совршена кутија за бонбони за ставање бонбони, нараквици, прстени или кој било мал подарок што сакате да им го подарите на вашите гости. Лесно За Преклопување : кутијата за подароци За Бонбони е рамно спакувана и треба да ја составите сами, лесна за преклопување и отворање, практична за употреба. Пренослив : држач За Бонбони лесен, компактен и лесен за носење, добар начин да ја покажете вашата благодарност до присутните гости и пријатели. Широк Спектар На Употреба : Фаворизирајте кутии за лекување погодни за роденденска забава, матурска забава, божиќ, велигден, ноќта на вештерките, туш за бебиња или други настани. Конкавни и Конвексни Отвори : кутии За бонбони Од Хартија извонредно конкавно и конвексно отворање, убаво и елегантно, широко користено во декорација и свадбени активности. Совршена Кутија За Бонбони : Совршена кутија за бонбони за ставање бонбони, нараквици, прстени или кој било мал подарок што сакате да им го подарите на вашите гости. Лесно За Преклопување : кутијата за подароци За Бонбони е рамно спакувана и треба да ја составите сами, лесна за преклопување и отворање, практична за употреба. Пренослив : држач За Бонбони лесен, компактен и лесен за носење, добар начин да ја покажете вашата благодарност до присутните гости и пријатели. Широк Спектар На Употреба : Фаворизирајте кутии за лекување погодни за роденденска забава, матурска забава, божиќ, велигден, ноќта на вештерките, туш за бебиња или други настани. Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Бонбони Кутија материјал : 350гр Картон Количина : 50 парчиња Боја : Црвена, Розова, Сина, Зелена (опционално)Големина На Производот : Прибл. 10,5 х 7 х 3,5 см / 4,1 х 2,8 х 1,4 во тежина : Прибл. 755гр / 26.6 Озпакет Листа : 50 х Бонбони Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0-1 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3. Ве молиме имајте предвид дека кутиите за бонбони се израмнети кога испораката, таа треба да биде преклопена од себе.

Карактеристики на предлогот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Candy Box
Material:
350g Paperboard
Quantity:
50pcs
Color:
Red, Pink, Blue, Green (optional)
Product Size:
Approx. 10.5 x 7 x 3.5 cm / 4.1 x 2.8 x 1.4 in
Weight:
Approx. 755g / 26.6oz
Package List:
50 x Candy Box:
Note:
1. Please allow 0-1 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
3. Please note that the candy boxes are flatted when delivery, it needs to be folded by yourself.:

Купувачи како што избираат