0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Роуз Електроникс Кристалвју ЦАТ5 Единствен Квм Екстендер Со Аудио

Роуз Електроникс Кристалвју ЦАТ5 Единствен Квм Екстендер Со Аудио

DEN 12021.12
Достапно за нарачка

Залиха

CRYSTALVIEW CAT5 е kvm продолжувач на избор за големи и мали бизниси кои мора да контролираат. CRYSTALVIEW CAT5 е kvm продолжувач на избор за големи и мали бизниси кои мора да контролираат компјутер од продолжено растојание. CRYSTALVIEW CAT5 ви овозможува да поставите компјутер до 1.000 стапки подалеку од станицата КВМ користејќи заеднички кабел CAT5 со извртени ПАРОВИ. Видео изедначување и добивање контроли на оддалечената единица прилагодете ја осветленоста и јасноста за да ја компензирате загубата на квалитетот на сликата во долги должини на кабелот. Пристапот до вашите компјутери е удобен во различни ситуации. Можете да ги лоцирате корисниците подалеку од опасни индустриски средини; лоцирајте компјутери подалеку од области ранливи на кражба на хардвер и податоци, намалете ја бучавата и топлината и зголемете го просторот на бирото и подот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат