0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бубачки неутрален гел лак за Нокти 15мл Млечно Бел Гел Лак Постави Гола Боја Проѕирен Нокт, 15мл Одри Црна Боја Впие Гел Лак За Нокти Уметност Салон ЗА Маникир САМ Сам

Бубачки неутрален гел лак за Нокти 15мл Млечно Бел Гел Лак Постави Гола Боја Проѕирен Нокт, 15мл Одри Црна Боја Впие Гел Лак

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Сет За Гел-лак За Цела Сезона : Долготраен 21 + дена со совршен сјај. Одри Црн гел лак и Млечно Бело Е ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ за секого!. Еколошки и Здрави : 9 Состојка Без Токсини ја прави здрава и низок мирис. Нема остри состојки или лепила што доведуваат до оштетени нокти. Лесна Примена и Добра Издржливост. Со соодветна примена, траете најмалку 3 недели. Брзо Лекување СО ЛЕД Светилка За Нокти : комплетот за лак за гел треба да се излечи под ЛЕД светло. Потребна е основа и Горниот слој. Просек за ПРЕДВОДЕНА светлина 60-120 секунди. Предупредување : може да предизвика алергиска реакција преку контакт со кожата. Внимателно прочитајте ги упатствата за употреба. Само за професионална употреба. Се користи само за нокти. Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата. Исплакнете ги веднаш доколку производот дојде во контакт со нив. Доколку има некаков инцидент, веднаш контактирајте го докторот. Престанете да го користите производот доколку се развие црвенило и чешање. Ако симптомот продолжи, консултирајте се со лекар. Чувајте го подалеку од дофат на деца. Сет За Гел-лак За Цела Сезона : Долготраен 21 + дена со совршен сјај. Одри сетот За Лак За Црн гел Е НЕОПХОДЕН ЗА секого!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат