0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мциси Гел За Мачки Гел За нокти Сет, 6 Бои Камелеон Катеј Магнетски Гел-лак, Натопете ГО Комплетот ЗА лак ЗА УВ ГЕЛ Со Магнет Стап За Домашен Салон ЗА Нокти ЗА Маникир

Мциси Гел За Мачки Гел За нокти Сет, 6 Бои Камелеон Катеј Магнетски Гел-лак, Натопете ГО Комплетот ЗА лак ЗА УВ ГЕЛ Со Магнет

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Комплет Гел за нокти за Мачкини Очи : 6 парчиња гел за мачкини очи (8мл)со стап за магнет од 1 парче. Прекрасни нијанси на боите се погодни за сите сезони и секојдневниот живот! Нанесете два слоја гел за мачкини очи или нанесете црн гел пред магнетниот гел за нокти, тогаш ефектот на очите на мачката ќе биде поочигледен. Камелеон Ефект На Мачкино Око : не само со ефект на мачкино око, туку и со камелеонска боја. Користењето на магнетниот стап може да направи ефект на ѕвездено небо, ефект на цвет, ефект на галаксија, ефект на црна дупка, ефект на црта. Различна боја и ефект во зависност од светлината и Аголот. Природни Состојки : магнетниот гел-лак за мачкини очи е направен од природна смола, нетоксични состојки за да биде безбеден, здрав и низок мирис. Со голема покриеност и мазна завршница, што нема да им наштети на вашата кожа и нокти. Останува свеж изглед и без чипови до 21 + дена со соодветна примена. Идеален Подарок За Неа : овој комплет за лак за мачкини очи доаѓа во прекрасна кутија за подароци. Тоа може да биде брилијантен подароци за родендени, годишнини, Денот На Вљубените, Денот На Мајката или други фестивали. Тоа е фантастично, убаво, уникатно и ќе го сакаат приемниците. Топли Совети : многу е важно да поднесете и исчистите нокти пред да нанесете основен гел, кој ќе избегне нелеплив, без долготраен или лесно ќе се олупи. Ве молиме, не нанесувајте ја гел-шајката премногу густа, тенка нанесете 2-3 пати и исушете не е лесно да паднете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат